6 kwietnia 2014

37-38 "Beztalencie powraca?"

 Muzyka.
Ohayo! Z tej strony, po urlopie, Yucchi.
Miałam mało czasu na robienie przez ostatni tydzień, ze względu na to, że siostra wyjechała i z dzieckiem zostawiła mnie z rodzicami.
Mam jeden szablon nowy i jeden stary. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i jeden jest z FT.
Przepraszam ale są one słabe. Obiecuję, przysięgam! Następne będą w piątek i naprawdę się postaram!http://yucchinekozawa.deviantart.com/art/Game-Start-445613032?ga_submit_new=10%253A1396812069


http://yucchinekozawa.deviantart.com/art/38-Lucy-445574577
http://yucchinekozawa.deviantart.com/art/Banglo-445614491?ga_submit_new=10%253A1396812210


http://yucchinekozawa.deviantart.com/art/ChrisxPiers-445615099?ga_submit_new=10%253A1396812314
Dwa ngłówki takie sobie. Obiecuję, przysięgam poprawę w następnej notce.
~Pozdrawiam.

3 komentarze:

 1. Yucchi, Yucchi, bić mocno nie będę, ale, ale... Liczę, że w kolejnej notce nas zaskoczysz :P A teraz przejdźmy do oceny.
  37. Trochę ubogi ten podgląd, więc CSSa nie ocenię ;p Zaś grafika... Moim zdaniem z całej notki ten nagłówek prezentuje się najlepiej. Jedyne czego mi w nim brakuje to spójności postaci i tła. Może jakaś dodatkowa tekstura? Koloryzacja? Sama nie wiem, bo mało robię takich prac.
  38. W tym nagłówek jest zdecydowanie zbyt pusty. Art jest ładny, ale nie upiększony. Może warto by było zrobić go w takim stylu http://www.deviantart.com/morelikethis/420226165 ?
  Pierwszy nagłówek: to samo co szablon 37. Czegoś mi tu brak.
  Drugi nagłówek: w sumie wyszedł dość ładnie, ale nieco ubogo. Może gdybyś jeszcze dodała jakieś bajery.

  Podsumowując... Musisz być pewna swoich prac ;p To podstawa i będę to powtarzać po stokroć - jeśli Tobie się nie podobają, innym serca również nie skradną :) Zaskocz nas! ^^ Eksperymentuj, kombinuj, a się uda.

  Czekam na kolejny post :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, witam! :D

  Zgadzam się z Anayą, że szablon nr 37 jest najlepszy z całej notki. Chociaż napis trochę nie pasuje (ech, nie znoszę napisów, osobiście zawsze mam z nimi problemy). Ładne obrazki i teksturki. :) Ale podgląd mały ._.

  Co do szablonu 38... Po prawej stronie niedokładnie wymazałaś nagłówek, widać tam taką brzydką, odznaczającą się "kreskę". Nagłówek jest zbyt pusty, nic ciekawego się w nim nie dzieje. Tekstury nie powalają, a te czarne "kółka" (nie wiedziałam, jak to nazwać) w ogóle mi się nie podobają. Ramki kolumn w ogóle nie pasują kolorystycznie. No i nie ma napisu.

  W pierwszym nagłówku widać białe tło postaci. Mogłaś ich trochę wtopić albo użyć mniejszej gumki, aby starannie to powymazywać. + od czego są rendery? ;> Całość nie wygląda źle. :)

  Drugi nagłówek jest lepszy, aczkolwiek trochę pusty. No i mogłaś pokombinować z kolorami. Nawet mi się podoba. ^^

  Ja sama nadal nie robię super szablonów (cały czas są przeciętne), ale uczę się na swoich błędach i Tobie radzę robić to samo, a już niedługo zobaczysz efekty. No i właśnie, gdzie pewność siebie? Twoje szablony muszą Ci się podobać! Głowa do góry i odpalaj szybko program graficzny. ^^

  Do następnej notki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No witam po długiej przerwie! Mam nadzieję, że będziesz tu z nami pracować pełną parą (choć sama nic nie robię ._.)

  Po pierwsze, poproszę większe podglądy - w sensie, żeby było widać więcej części szablonu niż tylko sam nagłówek i tylko trochę css ;) wystarczy zrobić 2 screeny i połączyć w jedno w programie Photoscape w "łączenie" ;)

  Szablon 37 - fajny nagłówek, podoba mi się :D tylko ten domek co płonie mi tam kompletnie nie pasuje. Można wiedzieć co to za pan na nagłówku *w*. Kolorystycznie całość wygląda nieźle.

  Szablon 38 - Lucy <3 (choć osobiście wolę Erzę), to szablon jest dosyć prosty, radzę trochę pokombinować z CSS ;) i nagłówek jest źle wymazany, lewa kolumna zbyt wąska.

  Nagłówek 1 - mnóstwo rzucających się w oczy stocków i kolory również nie są dobrze dobrane, całość jakoś nie wygląda za dobrze.

  Nagłówek 2 - ten mi się podoba, prościutki, chociaż yaoi, to ujdzie :D

  No to życzę powodzenia w stażu :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń