28 lutego 2014

Informator vol.2

(...) czyli po krótce

Dzisiejsza notka zawierać będzie kilka informacji. Zamówienia, które mam do oddania, pojawią się prawdopodobnie w następnym tygodniu. Chociaż jest to takie 50/50. Postaram się, ale nie obiecuję.

Do załogi dołączyły dwie nowe duszyczki - Pauline Stein (Yucchi) i Sama. 

Yucchi rozpoczęła swój staż 14 lutego, a zakończy 14 marca. Na chwilę obecną opublikowała jeden post. Przypominam, że aby przejść pomyślnie staż, stażysta musi opublikować minimum cztery notki graficzne.

Sama jest z nami od 24 lutego. Jej staż zakończy się miesiąc później. Również opublikowała jeden post graficzny.

Witam je po raz kolejny bardzo gorąco i z niecierpliwością czekam na ich prace. Mam nadzieję, że wytrwacie i dacie z siebie wszystko. Zapraszam Was również do częstszego odwiedzania naszego Kącika Zatraconych Dusz i do częstszego udzielania się. 
Powodzenia!

~*~


Otwarta została Galeria Zatraconych Dusz, gdzie możecie swobodnie i bez przeszkód odnaleźć potrzebne materiały, szablony i im podobne dodatki graficzne. Szatę graficzną i organizację zawdzięczamy naszej Sasame. Dziękuję! 

~*~

Powstała również podstrona ZD - Zatracone Instrukcje, gdzie będziemy publikować instrukcje, porady, udzielać pomocy. Wkrótce planuję wstawić notkę na pewne menu.

~*~

Sasame Ka od dziś jest na urlopie dwutygodniowym.

EDIT

Prawdopodobnie dzisiaj zostanie wyłączony dostęp do bloga z powodu prac technicznych. Przepraszamy z utrudnienia!

EDIT2

Z powodów osobistych, Pauline jest od dzisiaj na urlopie prawdopodobnie do połowy marca. Z tego też powodu jej staż się przeciągnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz